Anasayfaya git.
   

Adana Acer Iconia Tab A210 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Adana Acer Iconia Tab A210 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 001
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
Yeni Ürün
Etiketler : acer tablet , acet tablet tamiri , adana tablet , acer iconia tab a210 ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Adana Acer Iconia Tab A210 Tablet Tamiri

Acer markalı ve Iconia Tab A210 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Acer Iconia Tab A210 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:

Acer Iconia Tab A210 Tablet Ekran Değişimi

Acer Iconia Tab A210 Tablet Ekran DeğişimiAcer Iconia Tab A210 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Acer Iconia Tab A210 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Acer marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Acer Iconia Tab A210 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Acer Iconia Tab A210 ekran paneli, Acer Iconia Tab A210 panel, Acer Iconia Tab A210 lcd, Acer Iconia Tab A210 led, Acer Iconia Tab A210 ekranım kırıldı, Acer Iconia Tab A210 lcd ekran paneli değişimi, Acer Iconia Tab A210 lcd ekran mürekkebi aktı, Acer Iconia Tab A210 ekran paneli görüntü vermiyor, Acer Iconia Tab A210 ekran paneli kırıldı, Acer Iconia Tab A210 lcd ekran değişimi, Acer Iconia Tab A210 ekran adana, Acer Iconia Tab A210 ekran onarımı

Acer Iconia Tab A210 Tablet Batarya DeğişimiAcer Iconia Tab A210 Tablet Batarya Değişimi

Acer Iconia Tab A210 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Acer Iconia Tab A210 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Acer Iconia Tab A210 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Acer Iconia Tab A210 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Acer Iconia Tab A210 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Acer Iconia Tab A210 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Acer Iconia Tab A210 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Acer Iconia Tab A210 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiAcer Iconia Tab A210 tabletlerin şarj girişi kırılması, Acer Iconia Tab A210 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Acer Iconia Tab A210 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Acer Iconia Tab A210 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Acer Iconia Tab A210 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Acer Iconia Tab A210 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Acer Iconia Tab A210 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Acer Iconia Tab A210 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiAcer Iconia Tab A210 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Acer Iconia Tab A210 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Acer Iconia Tab A210 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Acer Iconia Tab A210 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Acer Iconia Tab A210 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Acer Iconia Tab A210 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Acer Iconia Tab A210 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Acer Iconia Tab A210 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Acer Iconia Tab A210 Tablet Rom Yüklemeyazılım Acer Iconia Tab A210 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Acer Iconia Tab A210 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Acer Iconia Tab A210 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Acer Iconia Tab A210 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Acer Iconia Tab A210 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Acer Iconia Tab A210 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Acer Iconia Tab A210 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Acer Iconia Tab A210 Tablet Format Atma

Acer Iconia Tab A210 Tablet Format AtmaAcer Iconia Tab A210 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Acer Iconia Tab A210 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Acer Iconia Tab A210 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Acer Iconia Tab A210 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Acer Iconia Tab A210 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Acer Iconia Tab A210 Tablet Yazılım Güncelleme

Acer Iconia Tab A210 Tablet Yazılım GüncellemeAcer Iconia Tab A210 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı t

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 1995   Son Güncellenme Tarihi : 23.03.2016 17:28:18

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,20 saniye.
Notebook Tamiri