Anasayfaya git.
   

Archos 101 Oxygen Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Archos 101 Oxygen Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 35
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : adana tablet tamiri , tablet tamiri , archos tablet tamiri , archos 101 oxygen tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Archos 101 Oxygen Tablet Tamiri

Archos markalı ve 101 Oxygen model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir.EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Archos 101 Oxygen Tabletler için vermiş olduğumuz tüm hizmetler şöyle sıralanabilir:


Archos 101 Oxygen Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Archos 101 Oxygen Tablet Lcd Ekran Paneli DeğişimiArchos 101 Oxygen tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Archos 101 Oxygen tabletlerin ekran paneli değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda. Birçok marka gibi Archos marka tabletin lcd ekran paneli değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Archos 101 Oxygen Tablet Lcd Ekran Paneli değişimi için yapılan sorgular; Archos 101 Oxygen lcd ekran paneli, Archos 101 Oxygen panel, Archos 101 Oxygen lcd, Archos 101 Oxygen led, Archos 101 Oxygen ekranım kırıldı, Archos 101 Oxygen ekran paneli değişimi, Archos 101 Oxygen lcd ekran paneli mürekkebi aktı, Archos 101 Oxygen lcd ekran görüntü vermiyor, Archos 101 Oxygen lcd ekran kırıldı, Archos 101 Oxygen lcd ekran değişimi, Archos 101 Oxygen lcd ekran adana, Archos 101 Oxygen ekran onarımı

Archos 101 Oxygen Tablet Batarya DeğişimiArchos 101 Oxygen Tablet Batarya Değişimi

Archos 101 Oxygen tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Archos 101 Oxygen tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Archos 101 Oxygen tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Archos 101 Oxygen tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Archos 101 Oxygen marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 101 Oxygen marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 101 Oxygen Tablet Soket Değişimi

Archos 101 Oxygen Tablet Adaptör Soketi DeğişimiArchos 101 Oxygen tabletlerin şarj soketi kırılması, Archos 101 Oxygen tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Archos 101 Oxygen cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Archos 101 Oxygen Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Archos 101 Oxygen tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Archos 101 Oxygen marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Archos 101 Oxygen marka tablet adaptör soketi  değişimi için servis ücreti ve adaptör adaptör girişi girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Archos 101 Oxygen Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiArchos 101 Oxygen Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Archos 101 Oxygen tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Archos 101 Oxygen Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Archos 101 Oxygen tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Archos 101 Oxygen tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Archos 101 Oxygen cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Archos 101 Oxygen Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Archos 101 Oxygen tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuArchos 101 Oxygen Tablet Rom Yüklemeyazılım Archos 101 Oxygen cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Archos 101 Oxygen tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Archos 101 Oxygen tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Archos 101 Oxygen tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Archos 101 Oxygen Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Archos 101 Oxygen tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Archos 101 Oxygen tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Archos 101 Oxygen Tablet Format Atma

Archos 101 Oxygen Tablet Format AtmaArchos 101 Oxygen tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Archos 101 Oxygen Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Archos 101 Oxygen tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Archos 101 Oxygen tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Archos 101 Oxygen tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Archos 101 Oxygen Tablet Yazılım Güncelleme

Archos 101 Oxygen Tablet Yazılım Güncelleme.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 1425   Son Güncellenme Tarihi : 23.03.2016 17:48:49

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,20 saniye.
Notebook Tamiri