Anasayfaya git.
   

Casper N200 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Casper N200 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 172
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : casper tablet , casper tablet tamiri , adana tablet tamiri , casper tamir , casper N200 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Casper N200 Tablet Tamiri

Casper markalı ve N200 model kodlu tüm tabletlerin tamiri ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Casper N200 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Casper N200 Tablet Lcd Ekran Paneli Değişimi

Casper N200 Tablet Ekran Paneli DeğişimiCasper N200 tabletlerin lcd ekran değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Casper N200 tabletlerin ekran paneli değişimi Uzman Servisimizde. Birçok marka gibi Casper marka tabletin ekran paneli değişimi için, tabletin sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Casper N200 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Casper N200 lcd ekran, Casper N200 panel, Casper N200 lcd, Casper N200 led, Casper N200 ekranım kırıldı, Casper N200 lcd ekran paneli değişimi, Casper N200 lcd ekran mürekkebi aktı, Casper N200 lcd ekran paneli görüntü vermiyor, Casper N200 lcd ekran paneli kırıldı, Casper N200 ekran paneli değişimi, Casper N200 ekran adana, Casper N200 ekran tamiri

Casper N200 Tablet Batarya DeğişimiCasper N200 Tablet Batarya Değişimi

Casper N200 tabletlerin batarya değişimleri Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Casper N200 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Casper N200 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Casper N200 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Casper N200 marka Tablet bataryalarının değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper N200 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper N200 Tablet şarj Soketi Değişimi

Casper N200 Tablet şarj Girişi DeğişimiCasper N200 tabletlerin şarj soketi kırılması, Casper N200 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Casper N200 tabletin kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Casper N200 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani şarj girişi kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Casper N200 tablet adaptör soketinin değişimi, tabletin sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Casper N200 marka cihazın adaptör girişinin değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Casper N200 marka tablet dc jack  değişimi için servis ücreti ve adaptör jack girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Casper N200 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiCasper N200 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Casper N200 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Casper N200 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Casper N200 tablet usb girişinin değişimi, Bin-Yapı Bilgisayarda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Casper N200 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Casper N200 tabletin hareket ettirilmemesini öneririz.

Casper N200 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Casper N200 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. Bu Casper N200 Tablet Rom Yüklemeyazılım Casper N200 tabletin içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Casper N200 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Casper N200 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Casper N200 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Casper N200 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Casper N200 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Casper N200 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Casper N200 Tablet Format Atma

Casper N200 Tablet Format AtmaCasper N200 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Casper N200 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Casper N200 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Casper N200 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Casper N200 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Casper N200 Tablet Yazılım Güncelleme

Casper N200 Tablet Yazılım GüncellemeCasper N200 tabletlerin sürekli yenilenen yazılımları ve versiyonları için yazılım güncellemesi yapılması gerekir. Bazı tabletlerde internet bağlantısı ile gerçekleşen, bazı tabletlerde cihaz bağlantısı ile gerçekleşen yazılım güncelleme işlemi Casper N200 tabletler içinde geçerlidir. Casper N200 marka tabletiniz var ve yazılım güncellemesi yaptırmak istiyorsanız, servisimize getirebilir, yazılım yüklemesi ile ilgili bilgi alabilirsiniz.

.bilgi { font:normal 12px/18px "trebuchet MS", verdana, arial, tahoma; background: #fefefe; color: #444; margin: 15px; background: #ffb; padding: 5px 0 5px 5px; border: 1px solid #bdf; text-indent: 0px; text-align:center ; width: 90%; color: #000;}
Kredi Kartı Eklenmedi

Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 1168   Son Güncellenme Tarihi : 24.3.2016 11:44:47

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,22 saniye.
Notebook Tamiri