Anasayfaya git.
   

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Tamiri
Ürün Bilgileri
Ürün Adı: Apple IPAD Mini A1432 Tablet Tamiri
Ürün Kodu: 18
Marka: Emfa Bilgisayar
Garanti Süresi: 24 Ay
Liste Fiyatı: 0,00 TL 
Fiyatı: 0,00 TL
İnanılmaz Fiyat
Etiketler : apple tablet , ipad tablet , apple tablet tamiri , ipad tablet tamiri , ipad tamir , apple ipad mini A1432 tablet tamiri ,
Facebook'e kaydet! Google'a kaydet! MSN'e kaydet! Yahoo'ya kaydet! Add Post to del.icio.us Bookmark Post in Technorati Furl this Post! Spurl'e kaydet! http://reddit.com/submit?url=%url%&title=%title% Wong'e kaydet!
İşlem Menusu
  • Ürün Detay
  • Taksit Seçenekleri
  • Benzer Ürünler
  • Ürün Yorumları
  • Önerileriniz
  • Detaylı Resimler
Apple IPAD Mini A1432 Tablet Tamiri

Apple markalı ve IPAD Mini A1432 model kodlu tüm tabletlerin onarımı ve yedek parça satışı firmız tarafından gerçekleştirilmektedir. EMFA Bilgisayar, Tablet onarımı konusunda, uzmanlaşmış kadrosu ve binlerce ürüne ait yedek parça deposu ile Türkiyenin her yerine hizmet vermektedir. Apple IPAD Mini A1432 Tabletler için vermiş olduğumuz hizmetler şöyle sıralanabilir:


Apple IPAD Mini A1432 Tablet Ekran Değişimi

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Ekran DeğişimiApple IPAD Mini A1432 tabletlerin lcd ekran paneli değişimlerini garantili olarak yapmaktayız. Kırılan, çatlayan, mürekkebi akan, görüntü vermeyen, çizgili görüntü, çıkartan, darbe almış Apple IPAD Mini A1432 tabletlerin lcd ekran değişimi Adana Tablette. Birçok marka gibi Apple marka cihazın ekran değişimi için, cihazın sökülmesi ve anakartının çıkartılması gerekmektedir. Marka modele göre değişen işçilik süreleri ve işçilik ücreti için lütfen müşteri temsilcilerimiz ile irtibat kurunuz. Apple IPAD Mini A1432 Tablet Lcd Ekran değişimi için yapılan sorgular; Apple IPAD Mini A1432 ekran paneli, Apple IPAD Mini A1432 panel, Apple IPAD Mini A1432 lcd, Apple IPAD Mini A1432 led, Apple IPAD Mini A1432 ekranım kırıldı, Apple IPAD Mini A1432 lcd ekran paneli değişimi, Apple IPAD Mini A1432 lcd ekran mürekkebi aktı, Apple IPAD Mini A1432 ekran paneli görüntü vermiyor, Apple IPAD Mini A1432 ekran paneli kırıldı, Apple IPAD Mini A1432 lcd ekran değişimi, Apple IPAD Mini A1432 ekran adana, Apple IPAD Mini A1432 ekran onarımı

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Batarya DeğişimiApple IPAD Mini A1432 Tablet Batarya Değişimi

Apple IPAD Mini A1432 tabletlerin batarya değişimleri servisimizde yapılmaktadır. Değişimini yaptığımız Apple IPAD Mini A1432 tablet pilleri 1. sınıf muadil ürünlerdir. Tablet bataryaları, notebook yada cep telefonu bataryaları gibi sökülüp takılabilen ürünler değildir. Satın almayı yada değiştirmeyi düşündüğünüz Apple IPAD Mini A1432 tablet pilinin değişimi, tablet servisi tarafından yapılmalıdır. Polymer yapıda olan Apple IPAD Mini A1432 tablet pili, dikkatli bir biçimde sökülüp takılması gerekmektedir. Adana Tablet olarak Apple IPAD Mini A1432 marka Tablet bataryalarının değişimi Bin-Yapı Bilgisayarda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Apple IPAD Mini A1432 marka tablet bataryası değişimi için servis ücreti ve pil fiyatı için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Adaptör Soketi Değişimi

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Adaptör Soketi DeğişimiApple IPAD Mini A1432 tabletlerin şarj girişi kırılması, Apple IPAD Mini A1432 tabletlerde sıklıkla karşılaşılan bir durumdur. Özellikle şarj esnasında Apple IPAD Mini A1432 cihazın kullanımı sırasında adaptör ucu yuvayı esnetmektedir. Sabit bir şekilde şarj edilmesi gereken Apple IPAD Mini A1432 Tabletin şarj esnasında kullanımı, adaptör yuvasını yani soket kısmının bozulmasına yada kırılmasına sebebiyet verir. Apple IPAD Mini A1432 tablet adaptör soketinin değişimi, cihazın sökülmesi ve adaptör kısmının tablet anakartının üzerinden çıkartılmasıyla gerçekleşir. Bu işlem servis süresi olarak aynı günde gerçekleşebilmektedir. Adana Tablet olarak Apple IPAD Mini A1432 marka tabletin adaptör girişinin değişimi firmamızda aynı gün içerisinde yapılmaktadır. Apple IPAD Mini A1432 marka tablet şarj girişi  değişimi için servis ücreti ve adaptör soket girişi için müşteri temsilcilerimizden fiyat alabilirsiniz.

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Mini Usb Girişi DeğişimiApple IPAD Mini A1432 Tablet Mini Usb Girişi Değişimi

Apple IPAD Mini A1432 tabletlerin data aktarma, şarj etme gibi fonksiyonlarında kullanılan micro usb giriş yuvası, fazla kullanım yada kablonun düzgün takılmamasından kaynaklanan sebeplerden dolayı hasar oluşturabilmektedir. Apple IPAD Mini A1432 Tablet mini usb soket değişimi, işçilik ve zaman bakımından zaman alan bir durumdur. Apple IPAD Mini A1432 tablet usb girişinin değişimi, firmamızda yapılmakta olup servis süresi ve işçilik ücreti hakkında servisimizden bilgi alınız. Apple IPAD Mini A1432 tablet usb girişinin bozulmaması için, sokete kablo bağlı iken Apple IPAD Mini A1432 cihazın hareket ettirilmemesini öneririz.

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Rom Yükleme

Her tablet gibi Apple IPAD Mini A1432 tabletinde kullanımına olanak sunan yazılım vardır. BuApple IPAD Mini A1432 Tablet Rom Yüklemeyazılım Apple IPAD Mini A1432 cihazın içerisinde bulunan ROM denilen entegrede yüklüdür. Apple IPAD Mini A1432 tablete virüs bulaşması, güncelleme esnasında kapanması, yanlış rom atılması yada yanlış rom yüklenmesi, cihazın kilitlenip açılmaması, şifrenin kilitlemesi, şifrenin unutulması gibi durumlarda Apple IPAD Mini A1432 tablete rom yüklemesi yapılmalıdır. Apple IPAD Mini A1432 tabletlerin romları ve versiyonları farklılık göstermektedir. Apple IPAD Mini A1432 Tablet Rom versiyonu için tabletin içinin açılması ve Apple IPAD Mini A1432 tablet anakartının versiyonunun tespit edilmesi gerekmektedir. Apple IPAD Mini A1432 tablet rom yükleme, rom atma işlemi için müşteri temsilcimiz ile görüşünüz.

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Format Atma

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Format AtmaApple IPAD Mini A1432 tabletlerin format işlemini Adana Tablet Servisi olarak yapmaktayız. Apple IPAD Mini A1432 Tabletiniz ağır çalışmakta, sorun yaşatmakta, programlar kilitlenmekte, bilgilerin fazlalığından dolayı sorunlar çıkartmakta ise formatlamak kesin çözüm olacaktır. Apple IPAD Mini A1432 tablet formatı versiyonuna göre 15 dakika ile 3 saat arasında bir zaman almaktadır. Apple IPAD Mini A1432 tablet format işlemi servis süresine göre maliyetlendirilimektedir. Apple IPAD Mini A1432 tablete format atma ve yeniden kurulum hizmeti için müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Apple IPAD Mini A1432 Tablet Yazılım Güncelleme

Kredi Kartı Eklenmedi
Bu ürüne henüz yorum yazılmadı.İlk yazan siz olun.
Bu ürünün açıklamaları, fiyatı veya diğer özelliklerinin hatalı olduğunu düşünüyorsanız aşağıdaki formu doldurarak bize gönderebilirsiniz.
Ürün açıklaması yetersiz.
Ürün açıklamasında hata var.
Bu sayfada teknik bir problem var.
Bu ürünün sitede yer almaması gerektiği kanatindeyim.
Bu ürünün fiyatı piyasaya göre çok pahalı.
Ürün resmi görüntülenmiyor veya kalitesi çok düşük.
E-mail Adresi

Mesaj

Güvenlik Kodu

Aşağıda gördüğünüz güvenlik kodunu yanındaki kutuya giriniz.

Bu sayıyı yandaki kutuya yazınız *

Bu ürünün incelenme sayısı : 1065   Son Güncellenme Tarihi : 23.3.2016 17:35:00

Ana Sayfam yap Sık Kullanılanlara Ekle Üyelik Garanti ve Teslimat Tüketici Hakları Satış Sözleşmesi Üyelik Sözleşmesi Gizlilik & Güvenlik İletişim

   

 

0,16 saniye.
Notebook Tamiri