Adana Bilgisayar & Leptop Tamiri

İşi Uzmanına Bırakın

2004 Yılından bu yana bilgisayar işindeyiz yılların verdigi tecrübeyi siz degerli müşterilerimizin hizmetine sunuyoruz. Her türlü Bilgisayar tamir ve yazılım güncelleme işlemlerinizi itina ile yapıyoruz

Adana Masaüstü Bilgisayar Tamiri

Ofiste işler aksamasın, Her türlü ofis ve evde kullandığınız masaüstü bilgisayarlarınızda teknik ve yazılımsal sorunları çözüyoruz ve sorunsuz çalışan bir bilgisayar deneyimi yaşamanızı sağlıyoruz

Adana Leptop Dizüstü Bilgisayar Tamiri

Günümüzde yaygın olarak kullanılan dizüstü Leptop bilgisayarınızda yaşadığınız teknik ve yazılımsal sorunları en hızlı ve en uygun fiyatlı olarak çözümlüyoruz.

Adana Masaüstü Bilgisayar Upgrade

Yıllar önce aldığınız Masaüstü Bilgisayarınız işlerinizi yapmak için yetersiz mi gelmeye başladı. Bilgisayarınızı inceliyor ve işlerinizi yapabilmeniz için hangi parçaların yenilenmesi gerektigi konusunda size bilgi veriyoruz ve yeniliyoruz. Bu sayede en uygun şekilde işleriniz aksamadan devam ediyor.

Adana Bilgisayar Elektoronik Tamiri

Bazen yüksek voltaj veya aşırı tozlanmadan dolayı bilgisayarınız aşırı ısınır ve bazı parçalarda teknik sorunlar oluşabilir. Bu gibi durumlarda parçalar işlevini tam olarak yerine getiremeyebilir yada tamamen çalışma hale gelir. Yeni bir parça almak bazen çok masraflı olabilir bu gibi durumlarda tamir etmek en uygun fiyatlı çözümdür.

Adana'nın Her Bölgesine Bilgisayar Tamiri Yapıyoruz

Arızalı bilgisayarınız var ise bizimle irtibata girmeniz yeterli isterseniz evinizden alıp evinize bırakıyoruz

Adana Bilgisayar Hastanesi

Adana Bilgisayar ve Leptop için her türlü elektronik tamir bakım yazılım güncellemesi ve Format işlerinizi yapıyoruz