Biz Kimiz?

Uzmanlıklarımız

Adana Bilgisayar Tamiri yapan bir firma olarak öncelikli hedefimiz müşteri memnuniyeti, Her türlü Masaüstü bilgisayar ve Dizüstü Bilgisayar Leptop Tamirini itina ile yapıyoruz gereli bakımları ve yazılımsal problemleri gideriyoruz.
2024 Yılında başladığımız yolculuga degerli müşterilerimiz ve doslarımız ile devam etmekteyiz.
Bilgisayarlarda oluşan teknik sorunlar için elektronik tamir hizmeti de sunmaktayız, Anakartlarda, Ekran kartlarında ve leptoplarda ekran ile ilgili menteşe kitlenme sorunu ekran değişimi ve buna benzer her türlü bilgisayar tamir işlerinizde hizmet vermekteyiz.

Bilgisayar konusunda her türlü ihtiyacınız için en hızlı şekilde destek almak için lütfen bizimle iletişim kurunuz.

Adana Leptop Tamiri

Günümüzde Leptop Masaüstü bilgisayarlara göre daha çok tercih edilmekte ama yogun kullanımlarda oldukça fazla sorun çıkarabilmekte, Ekran kartı ve işlemci ısınma sorunları, Belli bir kullanımdan sonra windows çökme sorunları, Isınma sorunlar, Ekran Menteşe Kitlenme sorunları, Ekran Kırılması ve klavyeye sıvı dökülmesi gibi sorunlar yaşanabilmekte.

Ne tür sorun yaşarsanız yaşayın sizin için en hızlı ve en uygun fiyata hizmet sunmaktayız. Her türlü ihtiyacınız için Bizimle İletişim Kurabilirsiniz

Yerinde Servis İmkanı

Dilerseniz Adana Bilgisayar Tamir olarak yerinizde bilgisayar güncellemelerini yapıyoruz ve gözünüzün önünde hatanın neden kaynalandıgını size de gösteriyoruz. Siz bizim yerimize gelmek isterseniz de Masaüstü bilgisayarınızı yada Leptop bilgisayarınızı yerimize getirebilirsiniz tercih tamamen size ait bizi tercih ettiginiz için şimdiden teşekkür ederiz.